Žili jsme na pohled

„dokonalý život“

Měli jsme dobře placené práce, jezdili na dovolené a měli dostatek volného času. V zaměstnání jsme však pociťovali prázdno, minimální realizace a nulový potenciál do budoucna. Žádná zodpovědnost a nemožnost ovlivnit věci kolem sebe. Začali jsme tedy plánovat a přemýšlet.

Odejít a ztratit sociální jistoty a vkročit do neznáma?

Nechtěli jsme udělat chybu, a tak jsme sepsali podnikatelský plán, kontaktovali sdružení o vhodnosti záměru, vybrali úspory, vzali úvěr a poté zbývalo to poslední. Dokážeme odejít a odpoutat se od sociálních jistot?

 

 

 

Konec průměrnosti – lidé chtějí za svoje peníze odpovídající služby

Od začátku jsme věděli, že chceme vybudovat nadčasovou kavárnu, kde by se lidé cítili dobře. Místo, kde lidé dostanou více než jen kávu, kde si odpočinou, načerpají energii a budou se cítit tak trochu v jiné dimenzi. Věříme, že lidé začínají oceňovat novou generaci podnikatelů, kterým nejde jen o prodej svých výrobků/služeb, ale také o poskytnutí nějaké přidané hodnoty.

Neratov – poutní místo, které má „genius loci“

Atmosféra samotné kavárny je však jen polovinou úspěchu. Máme radost, že zázemí a prostory jsme díky podpoře Sdružení Neratov o.s. našli v stejnojmenné obci v Orlických horách, kde pradědeček jednoho z kavárníků před válkou roznášel poštu. Neratov se stal poutním místem zajímavým především svým kostelem s prosklenou střechou.

Náš sen se stal realitou…

V červenci 2015 jsme otevřeli Café Neratov a přivítali první hosty. Nabízíme jako první v ČR kávu POWER  COFFEE, která svým čerstvým a pomalým pražením dosahuje maximálního potenciálu, dodá Vám energii bez kyselosti a problémů s trávením. Pokud nejste vyložený milovník kávy, máme pro vás připravené kvalitní francouzské směsi čajů nebo horkou čokoládu z pravé belgické čokolády. Přejeme si, aby se návštěva kostela a Café Neratov stala pro Vás opravdovým zážitkem.